Medarbejdere

Henrik Bruhn

Direktør

Henrik er med til at udvikle webdesign, SEO optimering, digital markedsføring og udvikling af nye forretningsområder.

Telefon: 22 82 40 85

E-mail: henrik@kompletmarketing.dk

  • Udvikling af nye forretningsområder 90% 90%
  • SEO, PPC og markedsføring 80% 80%
  • Evne til at snakke om ting der ikke handler om penge 10% 10%
Lisa Marie Meldgaard

Lisa Marie Meldgaard

Kunde og pressechef

Lisa Marie står for alle kunderelationer og pressemeddelelser. Hun skriver artikler, blog indlæg og facebook opdateringer.

Telefon: 24 63 91 83

E-mail: lisamarie@kompletmarketing.dk

  • Kundeservice 100% 100%
  • Problemløsning 80% 80%
  • Afholdenhed fra kaffe og chokolade 10% 10%

Mette Christensen

Salgschef

Mette står for udvikling af webshops, artikelskrivning og opdateringer på sociale medier.

Telefon: 24 63 94 84

E-mail: mette@kompletmarketing.dk

  • Passion for salg og marketing 99% 99%
  • Godt humør 80% 80%
  • Evne til at undvære energidrik 2% 2%
Lisa Marie Meldgaard

Patrick Ziegler

Salgskonsulent

Patrick er altid klar på telefonen, hvis du vil høre hvordan vi kan tjene flere penge til dig.

Telefon: 60519211

E-mail: patrick@kompletmarketing.dk

  • Imødekommende 99% 99%
  • Forstående 95% 95%
  • Forståelse af virksomheder som ikke vil tjene flere penge 8% 8%

Paul Acido

Programmør

Paul står for den tekniske programmering og kodemæssig problemløsning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: paul@kompletmarketing.dk

  • PHP programmering 99% 99%
  • Mysql databaser 95% 95%
  • Evne til at formulere sig uden brug af binær kode 8% 8%

Jubert Celiz

Grafiker

Jubert er vores grafiker, og han altid er klar på at lave et ekstraordinært arbejde.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: jubert@kompletmarketing.dk

  • Grafisk kreativitet 99% 99%
  • Layout og design 80% 80%
  • Evn til at forstå dansk 1% 1%

Sheena Karen Gatchalian

International kundeservice

Sheena håndterer kundernes shops og produktoprettelse på Amazon, Ebay og Etsy.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: sheena@kompletmarketing.dk

  • Kundeservice 99% 99%
  • Produktoprettelser 95% 95%
  • Evne til at håndtere Filippinske naturkatastrofer 8% 8%
Lisa Marie Meldgaard

Aksel Nielsen

Ungarbejder

Aksel står for alle forefaldende opgaver, samt pakning i vores lagerhotel.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: aksel@kompletmarketing.dk

  • Praktiske opgaver 99% 99%
  • Pakning 80% 80%
  • Undgå chok når nogen kommer ind i rummet 15% 15%

Er du den næste?

Se vores ledige stillinger!